AIRTIC. ROZWIĄZANIE NA TRZASKANIE.

Specjalizujemy się w produkcji Systemów Cichego Zamykania przeznaczonych do mebli kuchennych, pokojowych jak i łazienkowych. Wszystkie nasze produkty chronione są Międzynarodowym Patentem a całość produkcji, począwszy od projektu do finalnego produktu odbywa się w Polsce.

Zwracamy szczególną uwagę na łatwość montażu co przekłada się na możliwość samodzielnego zamontowania naszych rozwiązań.
Dzięki temu produkty są niezwykle uniwersalne i mogą być zastosowane w istniejących meblach. Nie ma potrzeby wymiany szafek, tylko dlatego by nowe zamykały się po cichu.

Amortyzator. Spowalniacz. Podnośnik. Te 3 produkty sprawią, że zamykanie szafek i szuflad będzie komfortowe.

Amortyzator może być stosowany praktycznie w każdych szafkach meblowych, spowalniacz został tak zaprojektowany by znalazł zastosowanie przy najpopularniejszych szufladach, a podnośnik stanowi doskonałą alternatywę dla osób u których inne rozwiązania frontów podnoszonych się nie sprawdziły.

Nasze produkty posiadają certyfikowany system hamujący oraz liczne nagrody branży meblowej. Stosowane są przez największe fabryki meblowe, co jest doskonałym potwierdzeniem jakości.
Wdrożony System Zarządzania Jakością wg.normy ISO 9001:2008, oraz ściśle nadzorowany proces produkcji zgodnie z zaleceniami TUV Monitoring+Testing sprawiają, że produkty Airtic charakteryzują się wysoką jakością i skutecznością działania.

  • partner_1
  • partner_2
  • partner_3
  • partner_4
  • partner_5
  • partner_6

TRZY ROZWIĄZANIA DLA WSZYSTKICH TWOICH MEBLI

Amortyzator jest idealnym rozwiązaniem pozwalającym wyciszyć wszystkie rodzaje szafek meblowych.

Biurka
Komody
Witryny
Szafki rtv
Szafy
Szafki nocne

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Masz pytania? W czym możemy pomóc?

W związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO) informujemy, że Administratorem Państwa danych jest Firma Pol-Met Kazimierz Kaszowski. Dane zbierane są na potrzebę realizacji zamówień, udzielania informacji produktowej i pomocy technicznej. Mają Państwo prawo do wglądu, edycji danych oraz wycofania zgody na przetwarzanie danych.
Kontakt do Administratora Bazy Danych: ochronadanych@airtic.eu